W Katowicach oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji na Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Bugla przygotowano liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie było także okazją do przedstawienia oferty letnich zajęć, wydarzeń i aktywności, które będą dostępne w mieście podczas wakacyjnego sezonu.