W Miejskim Domu Kultury „Bogucice-Zawodzie” miało miejsce spotkanie odbywające się w ramach trwającej międzynarodowej konferencji Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach. Wydarzenie zorganizowano już po raz 14.
Spotkanie w ramach międzynarodowej konferencji Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach
Wcześniejsze artykułyKorowód studencki
Następny artykuł Katowickie palmy już dziesiąty rok zdobią okolicę Rynku