Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Clearex w Finale Pucharu Polski!
W rewanżowym meczu półfinału Pucharu Polski Clearex Chorzów na wyjeździe przegrał 5:4 ze Gattą Active Zduńska Wola. Dzięki wygranej 4:0 w pierwszym meczu na własnej hali, to drużyna ze Śląska zagra w finale z Rekordem Bielsko-Biała. więcej...
Clearex Chorzów pokonał Mistrza Polski
Clearex Chorzów w 19. kolejce Futsal Ekstraklasy pokonał 5:1 obecnego Mistrza Polski i wicelidera rozgrywek - Gattę Zduńską Wolę. więcej...
Akademicy z Katowic zremisowali z Mistrzem Polski
Na kilka minut przed końcem meczu AZS UŚ Katowice prowadził z Gattą Active Zduńska Wola 4-1. Niespodzianki jednak nie było, bo aktualny Mistrz Polski doprowadził do remisu.
więcej...
Clearex przegrał w półfinale Pucharu Polski
Clearex Chorzów przegrał z Red Devils Chojnice w półfinale Pucharu Polski Final Four w Zduńskiej Woli. Mecz zakończył się wynikiem 4:4, a dogrywka dwa razy po 5 minut nie dała skutku. Rywal z Chojnic okazał się lepszy w serii rzutów karnych.

Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice 4:4 (1:1) (k. 1:3) więcej...