Tu jesteś: Strona Główna » Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - dzięki nieśmiertelnikom z ICE

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - dzięki nieśmiertelnikom z ICE

| 2015-01-31
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - dzięki nieśmiertelnikom z ICE to możliwe!
Nieśmiertelniki znane są w wojsku jako identyfikatory - blaszki, na których wybija się dane żołnierza. Szybko jednak znalazły zastosowanie w świecie zwykłych ludzi. Coraz więcej osób nosi je, wybijając własne dane personalne, numery ICE, numery PESEL, numery ubezpieczeń czy inne ważne informacje. Okazuje się, że nieśmiertelniki stały się bardzo praktyczną i stylową biżuterią, która nie tylko podkreśla styl, ale także potrafi ocalić życie.

bransoletka_ice_640Dlaczego warto zamówić wybijany nieśmiertelnik? Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy ulegamy wypadkowi. Na miejsce przyjeżdża pogotowie, które chce jak najszybciej podjąć się akcji ratunkowej. Zwykle w takiej sytuacji ratownicy myślą tylko o jednym - aby jak najszybciej udzielić pomocy. Jednak nie tylko - w głowach ratowników już rodzi się myśl, aby skontaktować się z rodziną. Przy współpracy z policją podejmowane są próby ustalenia tożsamości. Niestety, na dowodzie nie ma ani numeru do bliskich, ani żadnych informacji o stanie zdrowia osoby poszkodowanej (a czasami osoba poszkodowana nie ma przy sobie żadnych dokumentów). Drugi problem - często podczas wypadków nasze telefony (bądź co bądź nowe smartfony nie należą do najtrwalszych) ulegają zniszczeniu i odczytanie numerów z książki telefonicznej jest niemożliwe.

Tu do akcji wkracza nieśmiertelnik. Sami ratownicy często namawiają do noszenia wybijanych identyfikatorów. Tylko dzięki nim w sposób niemalże błyskawiczny możemy przekazać ratownikom najważniejsze dane:

  • Imię, nazwisko
  • pesel (niezbędny , aby przyspieszyć przyjęcie na SOR)
  • numery ICE (numery ratunkowe do najbliższych osób z rodziny, można podać kilka numerów, oznaczając je cyframi ICE1, ICE2 itd.) - ten numer potrafi ocalić życie. Dzięki szybkiemu kontaktowi pogotowia z rodziną i osobami najbliższymi, ratownik może przekazać informacje o zaistniałej sytuacji (chociażby podać adres szpitala, do którego przewożony jest pacjent) a także wypytać się o historię choroby, aby ustalić ewentualne możliwości leczenia i udzielania pomocy. Numer ICE dla ratowników staje się więc łącznikiem z najbliższymi pacjenta - swojego rodzaju encyklopedią medyczną, która ratuje życie.
  • inne ważne informacje - chociażby numer ubezpieczenia czy informację o chorobach przewlekłych

Blaszki są wybijane, nie ścierają się, można je nosić zarówno pod ubraniem, jak i w miejscu widocznym - nie są groźne dla skóry (ważne dla alergików) ani nie rdzewieją po kontakcie z wodą. Doskonałe na prezent - warto zadbać o bezpieczeństwo naszych bliskich (i swoje rzecz jasna).

engrave__komplet_640Gdzie zamówić nieśmiertelniki?
Nieśmiertelniki można zamówić na stronie Engrave.pl. Jest to firma, która zajmuje się wybijaniem nieśmiertelników na zamówienie - zarówno w ilości hurtowej, jak i detalicznej. Koszt kompletu waha się w granicy 20 złotych. Prócz nieśmiertelników na naszyjniku, firma ta oferuje także bransoletki paracord z nieśmiertelnikami (oferta dla tych, którzy wolą nosić ICE na ręce) oraz adresówki dla zwierząt czy breloki. Duży wybór oraz najniższe ceny. Co ważne - sklep ten jako jedyny w Polsce dysponuje maszyną do wybijania polskich znaków diakrytycznych. Na blaszkach można więc wybić symbole ą, ę - dzięki temu blaszki są czytelne, co jest bardzo ważne przy adresach i danych personalnych.

Nieśmiertelniki Engrave.pl - zapraszamy na stronę po więcej informacji i do składania zamówień. Ochrona bezpieczeństwa w sytuacjach kryzysowych jest bezcenna. Dzięki blaszkom zwiększasz szansę na szybszą akcję ratunkową dla siebie i swoich bliskich.Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net