Wisła Krakbet 3:2 Clearex
Tu jesteś: Strona Główna » Wisła Krakbet 3:2 Clearex

| 2014-03-31
Clearex wrócił z Krakowa bez zdobyczy punktowej. Podopieczni Tadeusza Wolnego ulegli Wiśle 2:3.
Na końcowym wyniku w dużej mierze zaważył początek spotkania. W 6. minucie chorzowianie przegrywali bowiem już 0:2. Było to trochę efektem błędów, trochę pecha, bo pierwszy gol padł po rykoszecie, który zmylił bramkarza gości. Na trafienie Tomasza Luteckiego krakowianie odpowiedzieli też bramką, w efekcie do przerwy było 3:1 dla gospodarzy.

Druga połowa była w wykonaniu piłkarzy Clearexu dużo lepsza. W 27. minucie Piotr Łopuch zdobył drugiego gola. Chorzowianie przycisnęli pressingiem rywali, którzy mieli z tym poważne problemy. W końcówce Clearex grał z lotnym bramkarzem (Mirosław Miozga). Niestety, nie udało się uratować choćby remisu. Szkoda, bo była ku temu duża szansa.

Teraz w rywalizacji ligowej nastąpi dwutygodniowa przerwa przeznaczona na pierwsze mecze ćwierćinałowe Pucharu Polski. CLEAREX podejmie w niedzielę Rekord Bielsko - Biała.

źródło: Clearex Chorzów