walentynki - artykuły
Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Walentynki w MDK Batory w Chorzowie
14 lutego z okazji walentynek w MDK “Batory” w Chorzowie wystąpił zespół LUCKY LOSERS. Święto zakochanych umilił także wieczór poetycki.
więcej...
W Chorzowie zakochani nie będą się nudzić
W Chorzowie zakochani nie będą się nudzić. Specjalny pokaz w Planetarium, walentynkowa parada kundelków, kolejne Parkowe Hercklekoty czy romantyczny przejazd Elką to tylko kilka walentynkowych propozycji. Już teraz warto zaplanować, jak najlepiej spędzić ten wyjątkowy dzień.
więcej...
Walentynki z Jackiem Silskim w ChCK
Z okazji walentynek na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury wystąpił Jacek Silski - gwiazda Listy Śląskich Szlagierów. więcej...
Walentynki na katowickim Rynku
13 i 14 lutego wszyscy zakochani lub też szukający drugiej połówki mogli wpaść na katowicki Rynek by wziąć udział w walentynkowych konkursach zabawach i koncertach. więcej...
Walentynki na katowickim Rynku
Nie masz planów na Walentynki? Przyjdź na katowicki Rynek! 13 i 14 lutego czekać na Was będzie szereg wydarzeń i atrakcji… nie tylko dla par! 13 lutego - SZYBKIE RANDKI zorganizowane i poprowadzone przez Date of Date z Poznania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny :)
więcej...
Ślizgawka dla zakochanych! Za darmo!
14 lutego to wyjątkowy dzień – dzień Św. Walentego, patrona zakochanych. Popularne Walentynki są dobrą okazją do spotkań bliskich sobie osób. Taką możliwość daje także MORiS. Miejsce spotkania – lodowisko.

 

więcej...
Walentynki na cztery łapy

Dla wszystkich znudzonych Walentynkami w kinie i restauracji, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie przygotowało alternatywę. 13 stycznia przybytek po raz kolejny otworzy swoje drzwi dla wszystkich chętnych i ciekawych. Pracownicy schroniska gorąco zachęcają do wzięcia udziału w dniu otwartym i spędzenia czasu ze zwierzakami, które jak my wszyscy potrzebują towarzystwa. Między 10.00 rano a 14.00 będzie można zabrać schroniskowe psiaki na spacer - żeby wyprowadzić psa, trzeba mieć ukończone 18 lat. 

więcej...
14 lutego już po raz drugi wystartują Parkowe Hercklekoty

Pomimo, iż bieg odbędzie się w  Dniu Zakochanych, data i okazja nie powinna nikogo zwieść  bowiem pod tym śląskim słówkiem, ukryty jest jeszcze jeden szczegół…. Wg słownika gwary śląskiej hercklekoty to kołatanie serca. Tego uczucia  można doświadczyć w dwóch przypadkach - będąc zakochanym i biegnąc trasą Parkowych Hercklekotów, 14 lutego właśnie.

więcej...
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net