Tu jesteś: Strona Główna » V Edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge 20-22.03.2015

V Edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge 20-22.03.2015

| 2015-01-23
Miło nam poinformować, że ComTv został partnerem medialnym  Festiwalu Górskiego Wondół Chellenge w Szczyrku, który w odbędzie się w dniach 21-22 marca 2015. Dlatego też w najbliższym czasie będziemy przybliżać na naszych stronach sam Festiwal oraz gości, którzy się na nim pojawią.

logowondolFESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE V edycja
SZCZYRK 21.03.2015 – 22.03.2015

Po ponad rocznej przerwie, Festiwal Górski Wondół Challenge powraca do kalendarza imprez ludzi gór i miłośników przygód. Tegoroczna, piąta już edycja, odbędzie się w 21-22 marca 2015r w Szczyrku. Tradycyjnie zaprezentowane będzie wiele filmów, w tym najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival w Kanadzie, wystaw zdjęć oraz prezentacji o tematyce górskiej i eksploracyjnej.

Wśród potwierdzonych gości są między innymi: znana podróżniczka i dziennikarka - Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, który jako pierwszy przepłynął kajakiem Atlantyk między kontynentami Afryki a Ameryki Południowej, Agnieszka Korpal, biegaczka górska, która jako pierwsza osoba w Polsce zdobyła Koronę Gór Polskich na rowerze, Janusz Gołąb - himalaista, alpinista, pierwszy zimowy zdobywca Gasherbrum I (8068m), dwukrotny zdobywca nagrody "Kolosy. 

Swoją obecność na V Festiwalu Górskim Wondół Challenge potwierdziła Kinga Ociepka-Grzegulska, która jest wielokrotną Mistrzynią Polski w boulderingu i w prowadzeniu oraz wielokrotną zwyciężczynią Pucharu Polski w tych dziedzinach wspinaczki sportowej.

Nie zabraknie otwartych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w górach i pierwszej pomocy oraz widowiskowych pokazów technik ratowniczych organizowanych przez GOPR, oficjalnego współorganizatora festiwalu. Miłośnicy aktywnego zimowego wypoczynku docenią specjalny panel freeride i freeskiing, w trakcie którego, oprócz pokazu zdjęć i filmów, czołowi polscy zawodnicy opowiedzą o swoich treningach, technikach i sprzęcie. Dodatkowo zostało przygotowane wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek, o których będziemy informować na bieżąco.

Jako, że Festiwal Górski Wondół Challenge to miejsce przyjazne rodzinom, tradycyjnie będzie czekać festiwalowe przedszkole gdzie na najmłodszych uczestników czekać będzie wiele atrakcji w festiwalowym przedszkolu. 

Jak co roku w trakcie Festiwalu Górskiego Wondół Challenge odbędzie się RMD Winter Run Bieg pod Górę, który będzie jednocześni otwarciem sezonu Montrail Ligi Biegów Górskich 2015.

Już niebawem więcej o festiwalu na stronach ComTv.pl.

Zapraszamy na V Festiwal Górski Wondół Challenge 21-22 marca 2015 w CKiR Orle Gniazdo.

Strona festiwalu:  www.wondol-challenge.pl
Facebook festiwalu: www.facebook.com/WondolChallengeŹródło: wondol-challenge.plReklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net