Uwaga! Zmiany na chorzowskich drogach!
Tu jesteś: Strona Główna » Uwaga! Zmiany na chorzowskich drogach!

Uwaga! Zmiany na chorzowskich drogach!

| 2015-12-14
W dniu 14.12.2015 r. w godzinach porannychzamknięty dla ruchu pojazdów zostanie ciąg ul. Rynek na odcinku pomiędzy wjazdem na teren parkingu pod estakadą w rejonie posesji przy ul. Rynek 11 a skrzyżowaniem z ul. Jagiellońską.


Jednocześnie oddana do użytku zostanie nowowybudowana jezdnia ulicy Katowickiej (w rejonie posesji nr 72, 74 i 76), po której ruch pojazdów odbywać się będzie dwukierunkowo.W związku z powyższym:- wyznaczony zostanie objazd z kierunku ulicy Kościuszki w kierunku ul. Strzelców Bytomskich ciągiem ulic Katowickiej, Rynek, Pocztowej, pl. Dworcowy, Truchana,- wyznaczony zostanie objazd z kierunku ulicy Kościuszki w kierunku ul. Powstańców ciągiem ulic Katowickiej, Rynek, Pocztowej, pl. Dworcowy, Truchana, Chrobrego,- przejazd autobusów komunikacji publicznej pomiędzy ulicami Kościuszki i Dąbrowskiego prowadzony będzie ciągiem ulic Katowickiej, Rynek, Pocztową, Wolności, Sobieskiego. W związku z powyższym zachodzi konieczność ograniczenia postoju pojazdów w ciągu ulicy Sobieskiego na odcinku pomiędzy ulicami Wolności i Powstańców po stronie parzystej.

Również w poniedziałek 14.12.2015 r. w godzinach porannych przywrócony zostanie ruch pojazdów w ciągu ulic Strzelców Bytomskich i Hajduckiej przez skrzyżowanie z ul. Wolności.

Jednocześnie w związku z uruchomieniem dwukierunkowego ruchu tramwajowego w ciągu ul. Wolności, celem zapewnienia bezpieczeństwa ruchu pojazdów poruszających się ciągiem ul. Wolności na odcinku pomiędzy ulicami Bałtycką i Hajducką/Strzelców Bytomskich, odwrócony zostanie kierunek jednokierunkowego ruchu pojazdów, tj. prowadzony będzie w kierunku skrzyżowania z ul. Hajducką/Strzelców Bytomskich.

W związku z powyższym:
- zlikwidowane zostaną objazdy prowadzone przez drogę wojewódzką nr 902 na relacji pomiędzy ul. Strzelców Bytomskich i ul. Dąbrowskiego,
- wyznaczony zostanie objazd prowadzący z kierunku ul. Hajduckiej (od ul. Strzelców Bytomskich) w kierunku ul. Wolności przez ulice Dąbrowskiego i Bałtycką,
- wyznaczony zostanie objazd prowadzony z kierunku ul. Hajduckiej (w kierunku ul. Strzelców Bytomskich) w  kierunku ul. Wolności przez ulice Głogowską i Pułaskiego.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz na trasach wyznaczonych objazdów.

MAPA UTRUDNIEŃ W RUCHU NA TERENIE MIASTA CHORZOWA (na dzień 14.12.2015 r.)https://drive.google.com/file/d/0B1HCq5ZBV_Wjb09WRTBqa3hxcUk/view?usp=sharin

 źródło: UM Chorzów


Sprawdź TAGI: Chorzów , remonty dróg ,
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net