Tu jesteś: Strona Główna » Uroczysta premiera spektaklu ”FABRYKA ŚNIEGU”

Uroczysta premiera spektaklu ”FABRYKA ŚNIEGU”

| 2015-02-05
ZAPRASZAMY gorąco na UROCZYSTĄ PREMIERĘ spektaklu teatralnego pt. ”FABRYKA ŚNIEGU”, która odbędzie się 15 lutego o godz. 16:00 w Chorzowskim Centrum Kultury. Na dzieciaki czeka wiele atrakcji!!!

fabrykasniegurgb01_640
Już dziś można wziąć udział w konkursie, do wygrania 2 podwójne zaproszenia na premierę. Wystarczy polubić profil TEATRTRIP na fb oraz udostępnić wydarzenie "UROCZYSTA PREMIERA FABRYKI ŚNIEGU". Każda osoba, która udostępni wydarzenie na swoim profilu weźmie udział w losowaniu biletów. Losowanie odbędzie się 12 lutego, ogłoszenie wyników 13 lutego na profilu fb TEATRuTRIP.
Podczas premiery czeka na Was ogrom atrakcji. Przed spektaklem powita Was szczudlarz oraz postaci rodem z Fabryki Śniegu. Po spektaklu wylosujemy dwa szczęśliwe bilety. Właściciel pierwszego z nich otrzyma Inżyniera Złotą Łapkę w postaci Dużego Pluszowego Misia, natomiast szczęśliwy posiadacz drugiego otrzyma BON SEMESTRALNY ufundowany przez Uniwersytet Rozwoju, na wybrane przez siebie warsztaty w semestrze letnim 2015 roku. Na foyer będzie można spotkać aktorów, zobaczyć projekty kostiumów oraz scenografii. Uniwersytet Rozwoju zdradzi tajemnicę jak powstała na scenie lodowa mgła, z której wyłoniła się pewna wróżka... a na wszystkie dzieci czekać będzie słodki poczęstunek w postaci cukierków i chmurek na patyku, które specjalnie na te okazję ufunduje GRUPA EDO. konkurs towarzyszący: - po spektaklu będzie można wziąć udział w konkursie. Do wygrania, 3 unikatowe, specjalnie na tę okazję, ręcznie wykonane lalki szmaciane przedstawiające bohaterów bajki. Wystarczy wypełnić krótki formularz dotyczący przedstawienia następnie po spektaklu wrzucić go w wyznaczone miejsce. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Fabryka śniegu to klasyczne przedstawienie z elementami interaktywnymi. Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Pracowita Obłoczka i Sopelka  odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety na wielką maszynę do produkcji śniegu czai się zagrożenie w postaci pewnego tajemniczego francuza... Przez jego działania maszyna nagle przestaje działać. Nikt nie potrafi sobie poradzić z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Czy dzielni pracownicy Fabryki poradzą sobie z tą sytuacją? na pewno przyda się im pomoc dzieci zasiadających na widowni.

Zapraszamy!Sprawdź TAGI: Chorzów , ChCK , kultura
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net