Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
46 milinów złotych dla Katowic
Katowice pozyskały od UNICEF-u 46 milionów złotych na działania na rzecz integracji społeczności polsko-ukraińskiej.
więcej...
Jodek potasu: wszystko, co musisz wiedzieć
  • Katowice dla swoich mieszkańców otrzymały od wojewody ponad 350 tys. tabletek  z jodkiem potasu.
  • Dystrybucja tabletek jest standardową procedurą, przewidzianą w przepisach prawa i stosowaną na wypadek wystąpienia zagrożenia radiacyjnego. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi rządowymi, procedura zostanie uruchomiona dopiero po zaistnieniu zdarzenia uzasadniającego jego podanie, np. awarii elektrowni jądrowej będącej skutkiem działań wojennych w Ukrainie.
  • Należy zaznaczyć, że w obecnej chwili takie zagrożenie nie występuje, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez Państwową Agencję Atomistyki. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo są w ciągłej gotowości.
  • Tymczasem uspokajamy i apelujemy: nie należy brać tabletek na własną rękę!
  • Osobom chorym przewlekle rekomendujemy konsultacje z lekarzem specjalistą w zakresie ewentualnego przyjęcia jodku potasu.
więcej...
Pół roku wojny - pół roku wsparcia Chorzowa
Od pół roku Chorzów pomaga swojemu miastu partnerskiemu Tarnopol. więcej...
Piknik "Anioły Nadziei"
Piknikiem "Anioły Nadziei" Starochorzowski Dom Kultury, zakończył wakacyjną serię spotkań pn. "Ogrodowa Strefa Kultury". więcej...
Dzień Ukrainy
Ukraińcy mieszkający w Katowicach spotkali się, aby wspólnie świętować z okazji zbliżające go się Dnia Niepodległości Ukrainy oraz w celu podziękowania Polakom za niesioną pomoc. więcej...
Piknik Przyjaźni
30 lipca w Katowicach odbył się piknik przyjaźni, gdzie integrowali się mieszkańcy Katowic z Ukraińcami, którzy w naszym mieście znaleźli schronienie. Pod Spodkiem, w Parku Powstańców Śląskich i na terenie Żłobka Miejskiego przy ul. Uniwersyteckiej przygotowano wiele atrakcji, a w wśród nich występy artystyczne, animacje dla najmłodszych, bezpłatną strefę gastronomiczną oraz stoiska, np. NFZ. więcej...
„Wakacyjna szkoła języka polskiego dla Ukraińców” rusza w Katowicach
Szkoła będzie funkcjonowała od połowy lipca do końca sierpnia. Zajęcia będą odbywały się w Pałacu Młodzieży w Katowicach.
więcej...
Koncert wdzięczności Ukraińców dla mieszkańców Katowic
Za nami Koncert wdzięczności Ukraińców dla Katowic. Uchodźcy, którzy znaleźli schronienie w obiektach osiedla Bażantowo przygotowali program artystyczny, by podziękować mieszkańcom za dotychczasową pomoc.
więcej...
Subotnik - sprzątanie doliny Ślepiotki
Ponad 60 osób wzięło udział w Subotniku ukraińsko-polskim, czyli akcji sprzątania doliny Ślepiotki tuż obok Parku Zadole. Subotnik to ukraińska tradycja, kiedy na wiosnę w czynie społecznym sprząta się tereny zielone, parki, czy skwery.
więcej...
Subotnik ukraińsko-polski w Katowicach
Ukraińcy, wspólnie z katowiczanami, posprzątają jeden z terenów zielonych w Katowicach. To sposób na wyrażenie wdzięczności z jednej strony, a z drugiej na integrację z lokalną społecznością. Akcja ma też promować segregowanie odpadów i picie katowickiej kranówki. 
więcej...
Koncert w podziękowaniu za pomoc Ukrainie
Odegraniem hymnów polskiego i ukraińskiego rozpoczął się koncert zorganizowany przy współpracy Urzędu Miasta oraz Instytucji Kultury - Katowice Miasto Ogrodów w celu podziękowania osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, a na scenie prócz muzyków NOSPR-u pojawili się także inni artyści znani z występów w Polsce oraz za granicą. więcej...
Antywojenny koncert Prime Orchestra
Za nami koncert Prime Orchestra z ogarniętego wojną Charkowa. Ukraiński zespół wystąpił na scenie Miasta Ogrodów przed kompletem publiczności. Koncert w Katowicach był pierwszym na rozpoczynającej się antywojennej trasie, podczas której orkiestra pojawi się w kilku krajach Europy.
więcej...
Polsko-Ukraiński Festyn Przyjaźni
Za nami Polsko-Ukraiński Festyn Przyjaźni. Impreza odbyła się na terenie akademików Uniwersytetu Ekonomicznego w katowickiej Ligocie. W budynkach od niedawna przebywa około 400 uchodźców z Ukrainy.
więcej...
Polsko-ukraińska integracja w Katowicach
Tuż przed ukraińską Wielkanocą w Katowicach zorganizowane zostanie spotkanie integracyjne - odbędzie się ono w najbliższą sobotę 23 kwietnia na terenie akademików, w których mieszkają uchodźcy z Ukrainy, przy ul Franciszkańskiej 8-10.   
więcej...
"Koło na start" dla uchodźców z Ukrainy
Przy akademikach Uniwersytetu Ekonomicznego, gdzie zamieszkali uchodźcy z Ukrainy ruszyła wypożyczalnia rowerów. Jest to rezultat akcji "Koło na start", w ramach której mieszkańcy Katowic przekazali rowery i inne jednoślady, a także osprzęt rowerowy osobom przebywającym obecnie w budynkach przy ul. Franciszkańskiej. więcej...
Koncert "Ukraina nade wszystko"
"Ukraina nade wszystko" to muzyczne wydarzenie charytatywne na rzecz miasta Ukrainy - Mariupola, które odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku w Chorzowskim Centrum Kultury w Chorzowie o godzinie 19-tej. 
więcej...
Akademiki przy Franciszkańskiej gotowe. Zakończyły się prace remontowe, ale wciąż potrzebna jest pomoc dla uchodźców
Ostatnie piętro drugiego z budynków przy ulicy Franciszkańskiej zostało oddane do użytku uchodźcom z Ukrainy. Tym samym, po trzech tygodniach od rozpoczęcia przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej prac, w akademikach Uniwersytetu Ekonomicznego udało się zorganizować miejsca dla około 400 osób. Choć napływ ludzi jest już mniejszy niż wcześniej, to wciąż potrzebna jest różnego rodzaju pomoc – od środków czystości po miejsca noclegowe.
więcej...
Ruch "Tak! dla Polski" województwa śląskiego został zainaugurowany
Zainaugurowano Ruch Samorządowy "Tak! dla Polski" w województwie śląskim. To inicjatywa samorządowców z całego kraju. 7 kwietnia odbył się kongres w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, podczas którego dyskutowano na temat wypracowanych postulatów, a także na temat roli samorządów w pomocy Ukrainie objętej wojną.
więcej...
TikTokerzy dla Ukrainy – po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
Gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania filmów angażują się w działania na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli z powodu wojny w Ukrainie. 9 kwietnia br. (sobota), w Międzynarodowym Centrum Kongresowy w Katowicach odbędzie się wydarzenie #TIKTOKERZYdlaUkrainy – pierwsze tego typu charytatywne spotkanie młodych twórców TikToka. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany fundacjom wspierającym Ukrainę.
więcej...
Koncert charytatywny „Miasto Nauki Ukrainie”
25 marca w kampusie Uniwersytetu Śląskiego oraz na dachu Wydziału Humanistycznego odbył się koncert charytatywny „Miasto Nauki Ukrainie”. Celem wydarzenia realizowanego przez 7 uczelni publicznych wchodzących w skład konsorcjum Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 jest wsparcie zbiórki finansowej prowadzonej na potrzeby studentów z Ukrainy i ich rodzin.
więcej...
Katowice dla Ukrainy – tony darów, morze wsparcia to podsumowanie miesiąca działań
200 ton darów udało się już zebrać w Katowicach, dzięki ogromnym sercom mieszkańców miasta. Minął miesiąc od momentu, gdy Ukraina została zaatakowana przez Rosję. Pomoc wciąż jest potrzebna.
więcej...
Dary z Saint-Étienne
Do Katowic dotarł pierwszy z trzech transportów z darami z francuskiego Saint-Étienne - miasta partnerskiego stolicy województwa śląskiego.
więcej...
Śląskie i zagłębiowskie autobusy wyjechały do Lwowa
Samorządowcy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii zdecydowali o przekazaniu autobusów do Lwowa. Jest to odpowiedź na apel mera miasta, który prosił o wsparcie tamtejszego systemu komunikacji miejskiej. więcej...
Ponad tysiąc numerów PESEL wydano w Katowicach
Od 16 do 20 marca katowiccy urzędnicy wydali prawie 1100 numerów PESEL. Przeniesienie punktu przyjmowania wniosków do budynku Urzędu Stanu Cywilnego pozwoliło na utworzenie większej liczby stanowisk i usprawnienie procesu przyjmowania wniosków.
więcej...
Katowice dla Ukrainy
Krajobraz wojenny, którego Europa na taką skalę nie widziała od zakończenia II wojny światowej, stał się naszą rzeczywistością. Agresja Rosji na Ukrainę zachwiała wypracowanym przez lata spokojem na kontynencie. Tysiące uchodźców przybywają każdego dnia pociągami do Katowic. Ludzie, którzy wczoraj mieli normalne życie, dziś koczują w obcym mieście, nie wiedząc, co dalej, często bez najpotrzebniejszych rzeczy. Dlatego wiele spółek miejskich wykorzystuje swoje zasoby, aby nieść pomoc poszkodowanym przez tę wojnę. Miasto okazuje swoją solidarność również poprzez symbole – naklejki, plakaty, wstążki, które można dostrzec w otoczeniu.
więcej...
Koło na start dla uchodźców – kolejna akcja Katowic dla Ukrainy
Rusza zbiórka rowerów i hulajnóg dla uchodźców z Ukrainy. Zebrany sprzęt zostanie przekazany potrzebującym, by pomóc im w powrocie do normalności a także umożliwić przemieszczanie się rowerem po Katowicach.
więcej...
Polsko-Ukraiński Turniej Szachowy
W Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych Uczelni Korczaka rozegrano Pierwszy Polsko-Ukraiński Turniej Szachowy w Katowicach. Dochód z wpisowego wpłacanego przez zawodników zostanie przeznaczony na pomoc ukraińskim dzieciom. więcej...
Przeniesienie punktu przyjmowania wniosków o nadanie nr PESEL obywatelom Ukrainy
Aby usprawnić proces nadawania numeru PESEL obywatelom Ukrainy oraz rozwiązać kwestię przyjmowania wniosków w dwóch różnych punktach, od 18 marca nadawanie nr PESEL uchodźcom zostaje przeniesione do specjalnie w tym celu utworzonego punktu w Urzędzie Stanu Cywilnego (wejście od strony ul. Matejki). Obsługa będzie prowadzona w dniach i w godzinach pracy urzędu, jeśli jednak będzie taka potrzeba godziny przyjmowania wniosków mogą zostać wydłużone. Dodatkowo punkt w USC będzie działał w najbliższą sobotę i niedzielę (19 i 20.03.2022 r.), w godzinach 9.00-13.00. Informacja o zmianie, wraz z mapami dojazdu do nowego punktu została przekazana do punktów noclegowych prowadzonych przez miasto i instytucji, które zapewniły schronienie grupom uchodźców.
więcej...
Punkt rejestracji i nadania numeru PESEL w Chorzowie
Ruszył w Chorzowie punktreje stracji i nadawania numeru PESEL dla uchodźców z Ukrainy.  więcej...
Opera Śląska dla Ukrainy
Opera Śląska od samego początku inwazji rosyjskiej na Ukrainę, wspiera wielopłaszczyznowo uciekających z kraju sąsiadów, pomagając im odnaleźć się w nowej rzeczywistości.  Wspieramy Ukraińców i Ukrainki zapewniając tymczasowe miejsca noclegowe, pomagając w tłumaczeniach spraw organizacyjnych, dostarczając środki pierwszej potrzeby, a teraz zapraszając na wyjątkowy koncert „Opera Śląska dla Ukrainy”, który odbędzie się  26 marca o godz. 18:00 w Sali koncertowej im. Adama Didura.
więcej...
Numer PESEL dla uchodźców z Ukrainy
Od środy 16 marca uchodźcy z Ukrainy będą mogli wystąpić o nadanie numeru PESEL. W związku z tym Urząd Miasta Katowice przygotował stanowiska w dwóch zlokalizowanych w centrum miasta punktach przeznaczonych dla obywateli Ukrainy, w których będą oni mogli złożyć wniosek. 
więcej...
Trwa odświeżanie akademików dla uchodźców w Katowicach
Malowanie, meblowanie, porządkowanie terenu wokół – trwają prace związane z przystosowaniem byłych domów studenckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do potrzeb uchodźców z Ukrainy. Dzięki temu baza miejsc noclegowych oferowanych przez miasto zwiększy się w ciągu najbliższych dni o ok. 400.
więcej...
Apel śląskich samorządowców w sprawie pomocy Ukraińcom


Napływ osób uciekających z Ukrainy przed wojną to poważne wyzwanie, z którym mierzą się mieszkańcy Polski. Dużą rolę w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom wzmożonej migracji odgrywają przedstawiciele samorządów terytorialnych. Jednym z wielu przykładów przedsięwzięć mających na celu niesienie pomocy uchodźcom, jest utworzony przy katowickim Dworcu PKP Punkt Pomocy Doraźnej, gdzie przyjezdni z Ukrainy mogą odpocząć po podróży oraz zjeść ciepły posiłek. Jednak samorządowcy zwracają uwagę na to, że potrzebują większego wsparcia ze strony państwa. Prezydenci Katowic i Sosnowca oraz wiceprezydent Tychów spotkali się, aby razem zaapelować o rządowe wsparcie zarówno finansowe jak i rzeczowe.

więcej...
Solidarni z Ukrainą - koncert w Filharmonii Śląskiej
Filharmonia Śląska solidaryzuje się z Ukrainą w tych niezwykle okrutnych czasach. Ojczyzna Yaroslava Shemeta, Kierownika Artystycznego Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej, została zaatakowana.
więcej...
Rusza zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci z Ukrainy
Żywność z długim terminem ważności, buty, kapcie, maszynki do golenia czy grzebienie do włosów – to w tej chwili najpilniejsze potrzeby jeśli chodzi o zbiórkę dla obywateli Ukrainy. Rusza także zbiórka artykułów szkolnych. Przekazane zostaną one dzieciom, które uczęszczają na zajęcia do katowickich szkół. Od 8 marca pakiety żywnościowe przygotowywane z zebranych produktów będą przekazywane tym, którzy dali schronienie przed wojną rodzinom z Ukrainy.
więcej...
Bieg Wiosenny w Parku Śląskim
Ostatnie dni zapisów na Bieg Wiosenny w Parku Śląskim. Weź udział i wesprzyj rodziny z Ukrainy! Za każdy przebiegnięty kilometr Park Śląski S.A. przekaże na rzecz Ukrainy 2 zł, co oznacza, że przy udziale 2 5000 biegaczy, Park Śląski przekaże kwotę 50 tys. zł. Robiąc coś dla siebie możemy zrobić wiele dobrego dla osób potrzebujących pomocy.
więcej...
Katowice pomagają obywatelom Ukrainy
Blisko 1300 osób obsłużonych wyłącznie w punkcie powitalnym funkcjonującym w budynku Międzynarodowego Dworca Autobusowego w Katowicach, około 150 ton darów , prawie 250 dzieci biorących udział w zajęciach organizowanych przez katowickie szkoły. To pierwsze statystyki dotyczące skali pomocy, jaką obywatele Ukrainy są objęci w Katowicach.
więcej...
Katowice dla ukraińskich dzieci
Odrobina normalności jest w tych trudnych momentach na wagę złota. Dlatego katowickie instytucje kultury i kluby sportowe organizują szereg zajęć dedykowanych dzieciom z Ukrainy. Spektakle teatralne, zajęcia sportowe, muzyczne czy plastyczne – każdy z najmłodszych znajdzie coś dla siebie. Część zajęć rusza już w najbliższy weekend.
więcej...
OFF Festival Katowice 2022: Dochód ze sprzedaży karnetów przeznaczamy na pomoc Ukrainie
Wraz z ogłoszeniem kolejnych artystów zdecydowaliśmy się od 2 do 8 marca uruchomić specjalną pulę biletów na OFF Festival Katowice. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc Ukrainie.
więcej...
Nowe źródła informacji dla obywateli Ukrainy
Nowy adres strony internetowej www.dlaukrainy.katowice.eu i całodobowa, działająca siedem dni w tygodniu infolinia +48 32 737 87 87  – tam można szukać wszelkich informacji związanych z pomocą obywatelom Ukrainy, którzy zdecydowali się przyjechać do Katowic. Zarówno infolinia, jak i strona internetowa, prowadzone są w języku polskim i ukraińskim. Jednocześnie prosimy o dalsze przynoszenie środków higieny osobistej do Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej. Zebrane do tej pory produkty zostały już rozdane potrzebującym.
więcej...
Kolejne punkty pomocy dla mieszkańców Ukrainy
W Katowicach uruchamiane są kolejne punkty, do których mogą się zgłaszać obywatele Ukrainy tuż po przyjeździe do miasta. Zostały one zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Oferowany jest w nich ciepły posiłek czy nocleg. Powstanie nowych punktów pomocy to odpowiedź na pojawiające się potrzeby. 
więcej...
Efekty chorzowskiej zbiórki dla mieszkańców Ukrainy
Do chorzowskiego Centrum Integracji Międzypokoleniowej przez ostatnie dni przynoszono najpotrzebniejsze rzeczy dla mieszkańców Ukrainy będących teraz w potrzebie. Produkty następnie przeniesiono do specjalnego magazynu, w którym zostały zapakowane bezpośrednio do tirów jadących w stronę granicy. więcej...
RazemDlaUkrainy.pl i PCK, czyli zrób zakupy dla ukraińskich uchodźców przez internet
Polacy w ostatnich dniach zdają test z pomagania celująco. Przekazują na rzecz Ukrainy i napływających z niej uchodźców dary, które można już liczyć w tonach, przyjmują uchodźców do swoich domów, a nawet wyruszają po nich samochodami na granicę z drugiego końca Polski. Sposobów na to, by wesprzeć naszych pogrążonych w wojnie sąsiadów przybywa. Jedną z najnowszych możliwości jest platforma www.RazemDlaUkrainy.pl, przez którą można włączyć się w pomoc i nie wychodząc z domu ufundować im produkty pierwszej potrzeby. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Polski Czerwony Krzyż. 
więcej...
Punkt powitalny dla uchodźców z Ukrainy
W budynku Międzynarodowego Dworca Autobusowego przy ul. Sądowej w Katowicach powstał Punkt powitalny dla uchodźców z Ukrainy. Jest to już kolejne działanie miasta mające na celu niesienie pomocy osobom uciekającym z kraju ogarniętego wojną. więcej...
Katowice dla Ukrainy
Katowice włączyły się w pomoc dla Ukrainy ogarniętej wojną. W mieście organizowane są zbiórki potrzebnych artykułów. W jaki sposób można pomóc i jakie są potrzebne artykułu znaleźć można tutaj: https://www.katowice.eu/katowice-dla-ukrainy/.
więcej...
Pomoc psychologiczna dla obywateli Ukrainy

Katowice uruchamiają kolejne formy wsparcia dla obywateli Ukrainy, którzy przyjeżdżają do miasta. Najmłodsi mogą liczyć na pomoc psychologiczną i zajęcia integracyjne. Organizowane są także zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe godziny lekcyjne przeznaczone na naukę języka polskiego i nadrabianie zaległości z innych przedmiotów.

więcej...
Zbiórka darów w katowickich szkołach
Katowice łączą siły, by pomóc mieszkańcom Ukrainy. Dziś zbiórka najpotrzebniejszych artykułów rusza w katowickich szkołach. Przez weekend najpotrzebniejsze artykuły higieniczne można było przynosić do Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej, które wypełnione zostało darami od mieszkańców Katowic i okolicznych miast. W bazie wsparcia „Katowice dla Ukrainy” jest już ponad 600 zgłoszeń.
więcej...
Zbiórka dla mieszkańców Ukrainy
W siedzibie Centrum Integracji Międzypokoleniowej znajdującej się przy ul. Dąbrowskiego 7 zorganizowano zbiórkę produktów dla mieszkańców Tarnopola - miasta partnerskiego Chorzowa. Każdy chętny mógł przynieść rzeczy, które zostaną później przekazane w ramach konwoju humanitarnego. więcej...
Katowice ruszają ze zbiórkami na rzecz mieszkańców Ukrainy
Artykuły higieniczne, takie jak: środki do mycia ciała, szczoteczki i pasty do zębów, ręczniki papierowe czy pieluchy już od dziś można przynosić do Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Katowicach. Kolejne zbiórki rozpoczną się w Katowicach w poniedziałek. Do bazy wsparcia „Katowice dla Ukrainy” wpłynęło już ponad 100 zgłoszeń od mieszkańców, którzy oferują szeroko zakrojoną pomoc.
więcej...
Chorzów rusza ze zbiórką dla Ukrainy
Władze Tarnopola zwróciły się o pomoc do Miasta Chorzów. Proszą o zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Miasto Chorzów w porozumieniu z Tarnopolem zorganizuje konwój humanitarny. 
więcej...
Polsko-ukraińskie Andrzejki
Co łączy polskie i ukraińskie "Andrzejki"? Jak można było się przekonać - bardzo wiele. 27 listopada w Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów zorganizowano polsko-ukraińskie Andrzejki - imprezę integrującą oba narody na rzecz poznania wspólnych obyczajów.
więcej...
Katowice przekazują pomoc ukraińskim powodzianom
W związku z  czerwcową powodzią, która dotknęła zachodnią Ukrainę, Katowice wysłały poszkodowanym przez żywioł sąsiadom transport wody mineralnej, a w minionym tygodniu wyjechał transport potrzebnych produktów i rzeczy. W wyniku powodzi zostało podtopionych 285 miejscowości. Najbardziej z powodu powodzi ucierpiał obwód iwanofrankiwski.
więcej...
„Kolędnicy z Żytomierza”
W ramach projektu pn. „Kolędnicy z Żytomierza” w Miejskim Domu Kultury "Batory" w Chorzowie wystąpiły zespoły artystyczne z Obwodu Żytomierskiego składające się z osób pochodzenia polskiego, skupionych wokół Związku Polaków w ukraińskim Żytomierzu. więcej...
Lwów i Katowice będą miastami partnerskimi

W pałacu Goldsteinów miało miejsce podpisanie listu intencyjnego w sprawie współpracy między Katowicami i Lwowem.
Dokument pełni rolę deklaracji, że oba ośrodki miejskie będą dążyć do tego, aby w przyszłości stać się miastami
partnerskimi.

więcej...
W Sosnowcu młodzi debatowali o relacjach polsko-ukraińskich
O relacjach polsko-ukraińskich bez uprzedzeń dyskutowała młodzież z obu krajów, jaka odbyła 16 października w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu. Wszystko w ramach projektu "Jak Pol-Ukrować nasz relacje?". więcej...
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net