Tu jesteś: Strona Główna » TikTokerzy dla Ukrainy – po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

TikTokerzy dla Ukrainy – po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

| 2022-03-31
Gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania filmów angażują się w działania na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli z powodu wojny w Ukrainie. 9 kwietnia br. (sobota), w Międzynarodowym Centrum Kongresowy w Katowicach odbędzie się wydarzenie #TIKTOKERZYdlaUkrainy – pierwsze tego typu charytatywne spotkanie młodych twórców TikToka. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany fundacjom wspierającym Ukrainę.

W obliczu wojny za wschodnią granicą nie brakuje gestów solidarności. W pomoc zaangażowali się również najpopularniejsi twórcy TikToka. W ramach oddolnej inicjatywy ponad 30 TikTokerów wystąpi na scenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, wśród nich między innymi Margarita Iszczenko, znana tiktokerka, która w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem Margaret__is. Influencerka pochodzi z Ukrainy, a od kilku lat mieszka w Polsce.

– Wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę nie pozostajemy obojętni i staramy się nieść wsparcie na różne sposoby. To kolejna z akcji, których wspólnym mianownikiem jest pomoc Ukrainie i Ukraińcom. Głos znanych z mediów społecznościowych twórców ma ogromne znaczenie i wpływ na wielu młodych ludzi, co sprawia, że razem możemy zrobić dużo dobrego – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP. – Co istotne, polskie młode gwiazdy TikToka chętnie przyjęły nasze zaproszenie, deklarując swój charytatywny udział w tym przedsięwzięciu – dodaje.

TikTok, podobnie jak wszystkie inne aplikacje społecznościowe, umożliwia korzystanie z hashtagów do zwiększenia zasięgu oraz odnalezienia osób o podobnych zainteresowaniach. Uczestnicy akcji stworzyli specjalnie przygotowane treści oznaczone tagiem #TIKTOKERZYdlaUkrainy. Nagrywający wideo w ten kreatywny sposób pragną trafić do jak największej grupy odbiorców, promując działania na rzecz zaprzestania wojny w Ukrainie i wsparcia poszkodowanych.

Na scenie pojawią się ambasadorzy akcji (w kolejności według zasięgu): Lena Kociszewska (@lena_moonlight), Michał Słania (@stukniety_mikka), Wiktoria Szalińska (@szalina.malina), Paulina Grabowska (@baoliin), Oskar Lesiak (@blecki_02), Władek Zijajew (@wladek_jestem), Izabela Zabielska (@izabela_zabielska), Margarita Iszczenko (@margaret__is), Dominik Kossowski (@przekosa), Klaudia Kempska (@klaudiakempska), Patryk Boryniec (@patrykboryniec), Daniel Borzewski (@daniel.borzewski), Cyprian Węgrzyn (@cyprianoitaliano_), Einar Krawczyk (@einarooo), Anastazja Maciąg (@anastazjamaciag), Natalia Puchaczewska (@nayenneee), Jakub Gicz (@geczu), Jakub Czerwiecki (@jakubcheer), Hanna Balwierczak (@hanusiawielka), Magda Balwierczak (@lejdimadlen0), Sandra Dorsz (@sandradorsz), Karolina Sitek (@karolajn), Klaudia Sojka (@klasojka), Marcelina Waniek (@marcelinawaniek), Agata Świderska (@haaipapi), Julia Kuśpik (@juliakuspik), Kamil Sowa (@ptaszek.owl), Magda Wojcik (@glittermadzia).

Na uczestników wydarzenia czeka możliwość spotkania ze swoją ulubioną gwiazdą, zdobycia autografu oraz pamiątkowego zdjęcia. Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi live’a. Dla fanów TikToka przewidziano konkursy oraz niespodzianki. Spotkania z twórcami potrwają 6 godzin (12.00-18.00), ale to nie koniec atrakcji. Dodatkowo, w ramach limitowanego pakietu premium, w godz. 18.00 do 20.00 będzie możliwość porozmawiania ze swoimi idolami w kameralnym gronie.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Bilet normalny kosztuje 50 zł. Bilet premium kosztuje 200 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Fundacji In Corpore z Katowic.
Bilety do nabycia na stronie www.ticketmaster.pl/event/tiktokerzy-dla-ukrainy-bilety/23769

Informacje o Grupie PTWP
Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł.

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect.

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r.

Opracowanie: PTWPZdjęcia powiązane z wydarzeniem:

Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net