Tu jesteś: Strona Główna » Sylwestrowa Moc Przebojów 2015 z największym karaoke świata - wprost z serca Katowic!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015 z największym karaoke świata - wprost z serca Katowic!

| 2015-12-23
Po raz dziewiąty w historii Sylwestrowa Moc Przebojów zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem. Po raz pierwszy wprost z serca Katowic z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku zaprosimy widzów na największe karaoke na świecie! 

​Na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To z nami swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M.

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz pierwszy zawita do Katowic, by wspólnie z jego mieszkańcami i gośćmi efektownie i z rozmachem godnym największych jubileuszy zakończyć stary i powitać Nowy Rok. Właśnie tu, obok kultowego Spodka, stanie ogromna multimedialna scena. Popłyną z niej przeboje, które z powodzeniem zaśpiewają wspólnie gwiazdy wraz z publicznością i telewidzami podczas największego karaoke na świecie! 

- Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic, chcemy też w szczególny sposób podkreślić zmianę, jaka zaszła w naszym mieście. Katowice tradycyjnie kojarzone z przemysłem ciężkim, stawiają dziś na przemysł spotkań i na kulturę - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic. - Na terenie po Kopalni Katowice stanęły symbole tej zmiany: obiekty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego  i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jestem przekonany, że widzowie Polsatu będą mieli okazję je zobaczyć, a Sylwester przyciągnie do Katowic mieszkańców całej metropolii. – dodaje.

Zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia z kultowego „Rejsu", najbardziej podobają nam się melodie, które już słyszeliśmy, dlatego gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach zaśpiewają hity, które zna, kocha i potrafi zaśpiewać każdy! To właśnie na naszej scenie zabrzmią największe hity 2014 i 2015 roku „My Słowianie" Donatana i Cleo czy „Bałkanica", które zdominowały radiowe listy przebojów i nie miały sobie równych w ilościach odtworzeń w serwisie Youtube. Ponadczasowy Bajm i jego liderka Beata Kozidrak wykonają m.in. „Co mi Panie dasz", „Białą armię", „Płynie w nas gorąca krew" i „Ta sama chwila" oraz wielki przebój Beaty „Żal mi tamtych nocy i dni". Razem z Kayah zaśpiewamy „Prawy do lewego" i zatańczymy w rytm burzącego się „Testosteronu", a z Golec uOrkiestra, od której wszystko się zaczęło – „Lornetkę" z 1999 roku, lubianych przez wszystkich „Słodyczy", czy „Ścierniska". 
Z „Wilkami" znów zaśpiewany o „Baśce", co miała fajny biust... Enej podaruje nam „Kamień z napisem Love". Urszula sprawdzi jak dobrze zapamiętaliśmy tekst „Konika na biegunach" i jednego z jej pierwszych wielkich przebojów „Malinowego króla". Blue Cafe zabierze nas w podróż po największych swoich hitach: „Buena" czy „Do nieba". Słynący z doskonałego kontaktu z publicznością Bednarek przypomni jeden z najważniejszych ostatnich swoich przebojów „Chwile jak te", Pectus zabierze nas do ich ukochanej „Barcelony", a Mesajah wykona hit „Lepsza połowa" i w duecie z Kamilem Bednarkiem - „Szukając szczęścia". Grzegorza Hyżego nie trzeba nikomu przedstawiać, „Wstaję" i „Na chwilę" w 2014 i 2015 roku rządziły na radiowych listach przebojów. Wraz ze Stefano Terrazzino doskonałym tancerzem i wokalistą jak na prawdziwe karaoke przystało wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do włoskich przebojów wszech czasów. Michał Wiśniewski swoją karierę zaczynał w klubach karaoke, więc bez jego występu podczas największego karaoke na świecie nie mogło się obyć.

Będą z nami prawdziwi Królowie Disco. Od 40 lat, od czasów ich debiutu, żadna impreza nie może się obyć bez hitów Boney M. Mogli świętować swój jubileusz w Moskwie na Placu Czerwonym albo w Nowym Jorku na Times Square, ale postanowili swoje 40-lecie obchodzić z nami w Katowicach. Zresztą i tak w każdego sylwestra cały świat tańczy w rytm największych dyskotekowych przebojów wszech czasów nagranych przez Boney M. Ale to my będziemy mogli posłuchać na żywo przebojów takich jak „Rivers Of Babylon", „Daddy Cool" „Rasputin", czy „Sunny". Sukces tych piosenek spowodował, że Boney M był najpopularniejszym, oprócz słynnej ABBY tanecznym zespołem w Europie.

Dokładnie o północy jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Małgorzata Walewska oraz uczestnik ostatniej edycji show Krzysztof Respondek, niecodzienny duet wykona klasyk „Time To Say Goodbye" utwór wylansowany w 1997 roku przez Sarah Brightman i Andrea Bocelliego.   

Sylwestrowa Moc Przebojów to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. W Katowicach powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 mkw którą przewiezie na miejsce 15 tirów. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię sceny uzupełni prawie 600 mkw ekranów ledowych o wadze 14 ton.

Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże, 15 kamer w tym jedna usytuowana na dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.

Ten szczególny wieczór będzie miał również swoich gospodarzy, na co dzień prowadzących najpopularniejsze programy Polsatu, którzy w sylwestrową noc wzniosą z widzami noworoczny toast: Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora, Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Popielewicz i Macieja Rocka. A na scenie odpowiednią dawką humoru wspomogą ich Robert Korólczyk i  Bartosz Demczuk, czyli połowa Kabaretu Młodych Panów, zaś o doskonałą łączność radiową zadba… Kamil Baleja z RMF FM.

Sylwestrową Moc Przebojów 2015 organizują wspólnie: Miasto Katowice, Telewizja Polsat oraz firma Wagart.

Patronami medialnymi Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 są jak zawsze radio RMF FM i dziennik Fakt.

Sylwestrowa Moc Przebojów z Katowic z największym karaoke świata – 31 grudnia, godz. 20.00 tylko w Telewizji Polsat!

                     stopka.png

wawa6osob3.jpg

 
 
 


Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net