sokolnia - artykuły
Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Chorzowska Sokolnia znów na podium!

Zawodnicy Sokolni nie zwalniają tempa. W ostatni weekend na Międzynarodowym Turnieju Wars i Sawa młodzi akrobaci znowu kilka razy stanęli na podium: złoto w trójkach dziewcząt kat. 11- 16 dla Agaty Musioł, Wiktorii Wołczańskiej i Wiktorii Naczyńskiej oraz w dwójkach mieszanych kat  senior dla Julii Kraj i Wojciecha Dackiewicza. Brąz dla trójki dziewcząt kat. 13-19 Marty Śrutwy , Magdy Rajtor i Emilii Plewnia oraz w dwójkach mieszanych dla Marcina Firak i Julii Fajfur. Na czwartym miejscu  uplasowali się Daniel Wichary i Kamila Dytko.

więcej...
Złoto dla Sokolni na Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki Sportowej
Zawodnicy chorzowskiej Sokolni przywieźli z zakończonego w ubiegłą niedzielę Międzynarodowego Turnieju Akrobatyki Sportowej w Świdnicy wiele medali.
więcej...
Zawodniczki Sokolni na Mistrzostwach Europy

Chorzowska Sokolnia ma za sobą kolejny udany występ. 4 października zawodniczki: Magda Rajtor, Marta Śrutwa i Oliwia Hałupka wzięły udział w Mistrzostwach Europy w akrobatyce sportowej w Riesie - Niemcy. Dziewczyny w konkurencji trójka kobiet w kategorii 13-19 zdobyły 4 miejsce. Do medalu brakło 0,2 p . W finałowej rywalizacji dziewczęta pokonały reprezentację Rosji, Bułgarii, Białorusi i Holandii.

więcej...
Chorzowskie akrobacje na medal!
Zawodnicy Sokolni przywieźli do Chorzowa kolejne medale. 18 kwietnia  akrobaci z Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sokolnia Chorzów wzięli udział  w II Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki , Trampoliny i Ścieżki Wawel w Krakowie.

więcej...
Medal w Portugalii dla zawodniczek Sokolni

Kolejny udany start zawodniczek z Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sokolnia Chorzów. Marta Śrutwa, Magda Rajtor i Oliwia Hałupka stanęły na podium zawodów MAIA Fig Acro World Cup & MIAC w Portugalii. Akrobatki po trzydniowej rywalizacji w kategorii senior ostatecznie zakończyły zawody ze srebrnym medalem ustępując trójce angielskiej.