STADION ŚLĄSKI - blisko 100 tysięcy gości na Dniu Otwartym!

Blisko 100 tysięcy osób odwiedziło Stadion Śląski 1. października w ramach Dnia Otwartego.
Chorzowski gigant wraca do życia po kilkuletniej modernizacji.

więcej...
Silesia Marathon 2017
Uczestnicy maratonu przebiegli m.in. przez Strefę Kultury, Dolinę Trzech Stawów czy Nikiszowiec. Meta ulokowana została na nowo otwartym Stadionie Śląskim. Wbiegający na ostatnie metry do popularnego „kotła czarownic” witani byli przez kilkutysięczną publiczność  gromkimi brawami.

PKO Silesia Marathon już w niedzielę!
W najbliższą niedzielę o godz. 9.00 startuje kolejna edycja PKO Silesia Marathon - jedna z największych imprez biegowych w Polsce.

finał konkursu „Obiektywnie śląskie”,
bieg w ramach kampanii "Zdążyć przed rakiem".

więcej...
Katowice w biegu
13 października w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Młyńskiej 4 w Katowicach podsumowano konkursy dla kibiców i amatorów biegania w mieście. W zmaganiach dla najlepszych dopingujących w PKO Silesia Marathon zwyciężyła drużyna "W pogoni za duchem, która przygotowała bogatą oprawę kibicowską na 39. kilometrze trasy biegu i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł. Drugie miejsce zajęły "Krówki Parówki", a na najniższym stopniu podium uplasowała się grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 31. więcej...