Tu jesteś: Strona Główna » Rewolucja w GKS-ie Katowice

Rewolucja w GKS-ie Katowice

| 2015-02-10
Zarząd GKS „GieKSa” Katowice S.A. informuje, że w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 zostanie wprowadzony innowacyjny system na europejską skalę, dotyczący rewolucyjnej sprzedaży wewnętrznej i korzystania z kart kibica podczas meczów rozgrywanych przy Bukowej, połączony z kampanią karnetową.

1_640_03

Dzięki nowej karcie kibica sympatycy GKS-u Katowice będą mogli nie tylko zakupić bilet i wejść na stadion. Nowa karta będzie pełniła również rolę wewnętrznego środka płatniczego, który pozwoli na bezgotówkowe zakupy gadżetów i produktów cateringowych na terenie stadionu. Dzięki nowemu systemowi płatności kibice otrzymają zwroty pieniędzy w przypadku, gdy drużyna przegra lub zremisuje mecz domowy.

Ambitne plany GieKSy stały się wspólnym mianownikiem w rozmowach z firmą Payment Solution. Głównym celem wdrażanych rozwiązań jest dostarczenie kibicom GKS-u technologii, dzięki której
kibic w przerwie meczu będzie mógł dokonać zakupu produktów w przeciągu kilku sekund, jednocześnie uzyskując wymierne korzyści finansowe w postaci bonusów i rabatów – podkreśla przedstawiciel firmy Dominik Kowalski. 

2_640_01

Wraz z upowszechnieniem nowej karty kibica rusza kampania karnetowa pod hasłem „Postaw wszystko na nową kartę”, które nawiązuje do nowoczesnych technologii i odrodzenia się GKS-u Katowice na wiosnę z nowym trenerem i piłkarzami, którzy mają powalczyć o jak najwyższe miejsce w pierwszej lidze.

Jako pierwszy klub piłkarski w Europie wprowadzamy promocję regularnego zwrotu za wyniki. Czynimy wszelkie starania, aby pokazać, że GKS Katowice jest klubem otwartym na nowe technologie i chcemy zaoferować naszym sympatykom coś wyjątkowego. System sprzedaży bezgotówkowej i zwrotu części kwoty w przypadku nie wygranego meczu ma sprawić, że zachęcimy wszystkich do licznego przybycia na Bukową i nasi kibice wyjdą ze stadionu zadowoleni, niezależnie od wyniku – wyjaśnia wiceprezes GKS-u Katowice Marcin Janicki. 

Równocześnie z wprowadzeniem tego projektu nowi partnerzy biznesowi zdecydowali się na wsparcie GKS-u Katowice. Przedstawiciele firmy produkujące oleje i środki smarne Fuchs zdecydowali się na wykupienie Pakietu Platynowego do końca roku. Natomiast firma Payment Solution odpowiedzialna za nowatorski system bezgotówkowy przy Bukowej wesprze GieKSę w ramach Pakietu Premium do czerwca. Oznacza to, że logo firmy pojawi się na koszulce meczowej pierwszej drużyny.

W 2014 postanowiliśmy wesprzeć również najpopularniejszy w Polsce sport, jakim jest piłka nożna. Chcemy być w tym sporcie aktywni, pragniemy propagować lokalną piłkę, która szczyci się wieloletnimi tradycjami. Na początku związaliśmy się z jednym klubem z naszego regionu, rozszerzając stopniowo sponsoring na inne kluby. Tak zrodził się pomysł na akcję „Fuchs napędza śląską piłkę”. Mając na uwadze emocje, jakie wywołuje piłka nożna, chcemy budować pozytywne relacje z kibicami, propagować ten sport, wzmacniając jednocześnie wizerunek naszej marki – wyjaśnia przedstawiciel firmy Fuchs Mirosław Knyć. 

Szczegółowe informacje dotyczące nowego systemu można uzyskać na stronie internetowej GKS Katowice.

źródło: GKS Katowice
Sprawdź TAGI: Katowice , GKS Katowice , sport
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net