Tu jesteś: Strona Główna » RENAULT ESPACE - Czas należy do Ciebie!

RENAULT ESPACE - Czas należy do Ciebie!

| 2017-04-13
Renault Espace jest typowym crossoverem łączącym w sobie cechy prawdziwego rodzinnego vana oraz SUV-a. Ciekawa koncepcja odpowiadająca na potrzeby tych, dla których SUV-y były za mało rodzinne, a vany za mało terenowe. Renault Espace to niespotykanie opływowe kształty składające się na muskularny a jednocześnie pełen lekkości design. Renault Espace to także wysmakowane stylistycznie detale. Reflektory z diodami LED Pure Vision oświetlają miasto. Obręcze kół i chromowane elementy podkreślają imponujący kształt samochodu. Wnętrze pełne światła, starannie wykończone szlachetnymi materiałami, komfortowe fotele, wysmakowane detale i doskonałe wyciszenie dają poczucie przebywania w wyjątkowym miejscu.

O niepowtarzalne wrażenia z jazdy dba system Renault MULTI-SENSE pozwalający personalizować tryb jazdy oraz oświetlenie wnętrza. Wszystkie technologie zapewniające wyjątkowe doznania z jazdy są idealnie zsynchronizowane: ustawienie zawieszenia, zwrotność, praca silnika, oświetlenie wnętrza czy komfort siedzeń.

W trybie Sport można w pełni poczuć, że Renault Espace jest prawdziwym crossoverem. System 4CONTROL w połączeniu ze sterowanym zawieszeniem zapewnia idealne wyczucie drogi i wzmocnioną przyczepność do podłoża. Tryb Komfort zapewnia płynną jazdę, miękkie wspomaganie układu kierowniczego i lepszą amortyzację nierówności.

Na dużym pionowym ekranie o przekątnej 8,7” systemu multimedialnego R-LINK 2, można przeglądać w intuicyjny sposób wszystkie aplikacje i funkcje, w które wyposażony jest Renault Espace.

Systemy wspomagające prowadzenie to intuicyjne w obsłudze technologie, ułatwiające jazdę i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pomagają utrzymać bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego, ostrzegają przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, pozwalają dostosować prędkość, szybciej zahamować w nagłych przypadkach, a nawet zaparkować.

Renault Espace w pełni odpowiada wymaganiom stawianym samochodom tej klasy pod względem dynamiki, przyjemności jazdy i sprawności. Dzięki Twin Turbo i automatycznej skrzyni biegów EDC z podwójnym sprzęgłem zapewnia wysoki poziom osiągów w połączeniu z ograniczonym zużyciem paliwa i emisją CO2

Dzięki systemowi zmiany konfiguracji wnętrza One Touch wystarczy dotknięcie, by zniknęły tylne siedzenia, pojedynczo lub wszystkie na raz, błyskawicznie dostosowując przestrzeń do potrzeb pasażerów.

Opracowany specjalnie dla Renault Espace, system Bose® Surround zapewnia wyjątkowy realizm dźwięku, jak podczas koncertu na żywo.

Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net