Tu jesteś: Strona Główna » Pogoń 7:1 Clearex

Pogoń 7:1 Clearex

| 2014-03-12
)
Szczecińska Pogoń rozgromiła na własnym parkiecie drużynę z Chorzowa 7:1.
Z oczywistych powodów trudno uznać ten mecz za udany, choć... chorzowianie zaczęli go nieźle. Od strzałów Piotra Łopucha i Mariusza Segeta. Tyle, że bez efektów bramkowych. Gospodarze swoje okazje zamienili na gole i po 10 minutach prowadzili 2:0.
Potem bardzo dobrą sytuację miał Michał Tkacz. Uderzył z bliska, jednak piłkę zatrzymał bramkarz Pogoni. Przed przerwą niestety jeszcze dwa razy skapitulował Paweł Pstrusinski. Najpierw po strzale z dystansu, potem - po przedłużonym karnym.
Po przerwie miejsce między słupkami bramki Clearexu zajął Tomasz Ulfik i trzeba przyznać, że nie narzekał na brak zajęć. Kilka razy uratował drużynę od straty bramki.
Clearex grał zbyt nerwowo, niedokładnie by odrabiać straty. Co prawda dwukrotnie próbował zaskoczyć golkipera rywali Paweł Lesik, ale znów to gospodarze trafili do siatki.
Jedyny gol na CLEAREX-u padł przy stanie 6:0, po szybkiej kontrze z własnej połowy skutecznie zakończonej przez Konrada Podobińskiego.
Teraz przed chorzowską drużyną dwa tygodnie przerwy w rywalizacji ligowej, a 21 marca na powitanie wiosny, podejmą w Chorzowie lidera - Rekord Bielsko - Biała.