NOWY SKLEP KIBICA RUCHU CHORZÓW
Tu jesteś: Strona Główna » Nowy sklep kibica Ruchu Chorzów

Nowy sklep kibica Ruchu Chorzów

| 2014-03-06
6 marca przy ulicy Wolności 62 oficjalnie otwarto nowy Sklep Kibica Ruchu Chorzów. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie, a kolejka do wejścia ustawiła się już na godzinę przed otwarciem.
Gdy o godz. 17.00 drzwi salonu zostały otwarte, do środka zdołała wejść jedynie część oczekujących. Pozostali cierpliwie czekali na swoją szansę obejrzenia nowego sklepu i zrobienia pierwszych zakupów. Każdy kibic mógł dziś liczyć na specjalne rabaty podczas zakupów, sięgające nawet 25%! Na pierwszych klientów czekały niespodzianki. W salonie ukryto specjalne kupony, gwarantujące wejściówki na mecz z Piastem Gliwice, zaproszenia VIP i zestawy gadżetów klubowych. Przybyłym kibicom pomagali wyjątkowi doradcy: Krzysztof Kamiński, Jakub Kowalski i Marek Szyndrowski. Oprócz udzielania cennych rad, rozdawali także autografy i pozowali do wspólnych zdjęć.

– Sklep bardzo dobrze się prezentuje, kibice także dopisali. Jest tu bardzo dużo gadżetów, mnie również spodobało się klika ciuszków, przede wszystkim dla moich dwóch małych pociech. W najbliższym czasie z pewnością sprawię im jakiś „Niebieski” prezent – mówił Kuba Kowalski.

Pierwszym klientem nowego Sklepu Kibica był mały Kacper, który już kilkadziesiąt minut przed otwarciem salonu ustawił się w kolejce przy drzwiach, a po wejściu do środka szybko odnalazł promocyjny kupon.
– Sklep bardzo mi się podoba. Znalazłem kupon i wymieniłem go na super prezent!  Jestem wiernym kibicem Ruchu. Mam karnet i chodzę na wszystkie mecze. Trzymam kciuki za „Niebieskich” w najbliższym meczu. Ruch wygra 2:1! – mówił szczęśliwy Kacper.

Oprawę muzyczną zapewnił DJ Cube, spiker Ruchu, którego można usłyszeć podczas każdego meczu przy Cichej.

Nowy Salon będzie czynny sześć dni w tygodniu w następujących godzinach:
Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
Sobota 10.00 – 14.00
Niedziela – nieczynne
 
W sklepie oprócz części handlowej znajduje się również Strefa Kibica, gdzie można nabywać wejściówki na mecze rozgrywane zarówno przy Cichej, jak i na spotkania wyjazdowe. Bilety będą dostępne tylko poza dniami meczowymi! W dniu meczu wejściówki można kupić wyłącznie w Strefie Kibica przy stadionie na Cichej. Wyrabianie kart kibica nadal będzie się odbywało w popularnym „Grzybku”, w sklepie przy ul. Wolności na tę chwilę nie jest to możliwe.
 
UWAGA! Otwarcie nowego sklepu w żaden sposób nie zmienia dotychczasowych zasad funkcjonowania Strefy Kibica znajdującej się przy stadionie! 


źródło: Ruch Chorzów


Zdjęcia powiązane z wydarzeniem:

Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net