Tu jesteś: Strona Główna » Nowy partner Ruchu Chorzów

Nowy partner Ruchu Chorzów

| 2014-08-20

PGNiG - lider rynku gazu w Polsce oraz Ruch Chorzów - jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów piłkarskich w naszym kraju postanowiły połączyć siły, by wspólnie propagować pozytywny wizerunek futbolu i edukować najmłodsze pokolenia poprzez sport. 

3003


Zgodnie z podpisaną umową Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie współpracować z klubem z Cichej do końca sezonu 2014/2015 i otrzyma tytuł Sponsora Głównego. Logotyp nowego partnera Ruchu zostanie umieszczony na strojach meczowych I drużyny Ruchu już w trakcie najbliższego spotkania Ekstraklasy, w którym rywalem „Niebieskich” będzie zespół Lecha Poznań. Ten mecz został zaplanowany na 24 sierpnia, a będzie rozegrany na Stadionie Miejskim w Chorzowie.

Ruch i PGNiG kierując się misją zaangażowania społecznego skoncentrują się w swoich działaniach na profesjonalnym szkoleniu utalentowanych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką, stworzeniu programu stypendialnego dla uzdolnionej młodzieży z terenu Śląska oraz popularyzowaniu aktywności fizycznej.

- Cieszymy się, że tak wymagające przedsiębiorstwo, które od lat z powodzeniem angażuje się w edukację poprzez sport uznało, że Ruch jest odpowiednim partnerem w efektywnej realizacji tego typu projektów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zarazić miłością do futbolu kolejne pokolenia młodych ludzi, a PGNiG, które dziś dołącza do grona naszych partnerów będzie usatysfakcjonowane z rozpoczynającej się właśnie współpracy – podkreśla Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów

-

- PGNiG od wielu lat wspiera edukację sportową dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych. Wychowanie poprzez sport jest elementem przemyślanej i konsekwentnie realizowanej polityki sponsoringowej i CSR Spółki. Rozpoczynając współpracę z Ruchem Chorzów liczmy, że profesjonalizm szkoleniowców i entuzjazm dzieci przyniosą wszystkim wymierne korzyści – mówi Dorota Gajewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Rzecznik Prasowy PGNiG.

 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG SA) jest spółką giełdową obecną w indeksie największych polskich firm (WIG 20), zajmującą się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także, poprzez kluczowe spółki, importem, magazynowaniem, sprzedażą i dystrybucją paliw gazowych i płynnych. Spółka sprzedaje gaz ziemny odbiorcom przemysłowym i ponad 6 milionom klientów indywidualnych. PGNiG SA – lider rynku gazu ziemnego w Polsce – posiada akcje/udziały w 30 spółkach, w tym w podmiotach świadczących specjalistyczne usługi geofizyczne i wiertniczo – serwisowe, wysoko cenione na rynkach międzynarodowych.

PGNiG SA posiada oddziały i przedstawicielstwa w kraju, Europie i na świecie.

Ruch Chorzów to najbardziej utytułowany klub piłkarski w Polsce. W swoim dorobku ma aż 14 tytułów mistrzowskich oraz 3 Puchary Polski. „Niebiescy” spore sukcesy odnosili również na arenie międzynarodowej. Dotarli m.in. do ćwierćfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych oraz do ćwierćfinału Pucharu UEFA. W minionym sezonie Ruch zakończył rozgrywki Ekstraklasy na wysokim 3. miejscu, co oprócz brązowych medali dało chorzowskiemu klubowi przepustkę do europejskich pucharów. „Niebieskich”, po wyeliminowaniu FC Vaduz z Liechtensteinu oraz duńskiego Esbjerg fB, czeka starcie z ukraińskim Metalistem Charków, którego stawką jest awans do fazy grupowej prestiżowych rozgrywek Ligi Europy.

Ruch to klub z długimi tradycjami sięgającymi 1920 roku oraz piękną historią. „Niebiescy” swoich sympatyków mają nie tylko w każdym niemal zakątku aglomeracji śląskiej, ale także w całej Polsce oraz wśród Polonii na wszystkich kontynentach.źródło: Ruch ChorzówReklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net