Tu jesteś: Strona Główna » Nexi Digital świętuje otwarcie nowego biura w Katowicach

Nexi Digital świętuje otwarcie nowego biura w Katowicach

| 2022-05-27
Centrum Kompetencji Technologii i Wytwarzania Oprogramowania poświęcone Płatnościom Cyfrowym przyspieszy swój rozwój w Katowicach poprzez zatrudnienie nowych 40 wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania do końca tego roku.
Nexi Digital, nowa spółka Joint Venture pomiędzy Reply i Nexi Group jest Innowacyjnym Centrum Kompetencji w pełni dedykowanym dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązania Płatności Cyfrowych dla grupy Nexi, otworzyła nowe biuro w Katowicach, potwierdzając ambitną i fascynującą inicjatywę umieszczającą stolicę Śląska w centrum planu rozwoju i wzrostu.

Nowe biura są nowoczesnymi przestrzeniami pracy dla wszystkich pracowników w celu ulepszania i modelowania nowych rozwiązań cyfrowych, w których mogą gościć partnerów biznesowych i lokalnych interesariuszy w celu gromadzenia i wspierania współpracy.

Utworzony w styczniu 2022 Nexi Digital rozpoczął działalność w tym samym czasie zarówno w Katowicach oraz Mediolanie (Włochy), łącząc wspólnie najlepsze praktyki i umiejętności z obu krajów. W rzeczywistości, polskie biuro jest już Centrum Doskonałości dostarczania wysokiej klasy produktów oprogramowania dedykowanych dla Płatności Cyfrowych oraz Platform e-Commerce w metodologii Agile. Celem Nexi Digital jest inwestowanie w umiejętności, tworzenie zespołów, które mogą łączyć liderów technologii i młode talenty pochodzące z lokalnych instytucji akademickich.

“Nexi Digital reprezentuje inwestycję dwóch włoskich firm na europejskim poziomie” mówi Alessandro Girelli i Alexandre Bove, Nexi Digital CEO, który dodaje „Wierzymy, że istnieją wszystkie warunki wstępne do tworzenia wartości, począwszy od obszaru lokalnego. Otworzymy biuro w mieście i będziemy współpracować z wszystkimi instytucjami i uniwersytetami i szkołami, w celu stworzenia rzeczywistego koncentratora doskonałości i innowacyjności w ekosystemie Płatności Cyfrowych.

“Wspólna droga Katowic i inwestorów z sektora usług biznesowych rozpoczęła się już ponad dwie dekady temu. Obecnie branża ta stanowi ważną część naszej gospodarki, będąc źródłem transferu wiedzy i technologii. Nowe centrum Nexi Digital jest tego doskonałym przykładem, ponieważ specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań z obszaru płatności bezgotówkowych. Obecny rynek pracy to wiele wyzwań, ale i możliwości rozwoju. Wierzę, iż w obecnym czasie Katowice to dobry wybór na lokalizację centrum kompetencyjnego” - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

O Nexi Digital
Nexi Digital jest nową spółką pomiędzy Reply i Nexi Group, które w połączeniu mogą liczyć na ponad 16000 pracowników i które są warte więcej niż 17mld € w kapitalizacji rynkowej. Firma dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe dla Nexi Group, europejskiego lidera PayTech. Nexi Digital pracuje w nowoczesnych technologiach, włączając metodologię Agile oraz działa we współpracy z Nexi Group, aby przyczynić się do sukcesu we wszystkich aspektach biznesu. Misją Nexi Digital jest wsparcie Nexi Group w celu budowania i obsługi wysokiej klasy, wyróżniających się i terminowych rozwiązań cyfrowych, które umożliwiają dostarczenie wartości dla klientów Nexi w całej Europie.

Opracowanie: NEXI DIGITALZdjęcia powiązane z wydarzeniem:

Sprawdź TAGI: nexi digital , katowice
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net