Tu jesteś: Strona Główna » MINI John Cooper Works vs samolot na lotnisku w Pyrzowicach!

MINI John Cooper Works vs samolot na lotnisku w Pyrzowicach!

| 2015-05-24
Cały czas są w nas emocje dotyczące organizowanego przez MINI BAWARIA MOTORS unikatowego eventu na lotnisku, gdzie zgromadzili się przedstawiciele firmy wraz zaproszonymi gośćmi, partnerami i licznymi mediami. Główną, oscarową rolę grał nowy MINI JOHN COOPER WORKS - to był jego przedpremierowy pokaz!

mini8_640

mini18_640

Główny bohater: MINI John Cooper Works wyposażony w dwulitrowy silnik o mocy 231 dysponujący maksymalnym momentem obrotowym 320Nm już od 1250obr/min. Krótko mówiąc od 0-100km w 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna nowego MINI JCW to 246km/h!

mini6_640_01

Megafony lotniska wezwały pasażerów do odprawy lotniskowej! Po formalnościach odprawy wszyscy trafili do lotniskowego hangaru gdzie odbyła się konferencja prasowa. Rozpoczął ją Mikołaj Małecki, MINI Brand Manager Bawaria Motors. Gościem specjalnym i naszym "pilotem oblatywaczem" był nikt inny jak Adam Małysz na co dzień jeżdżący Mini All4 Racing w grupie Orlen Team.

mini2_640

Docelowym miejscem przedpremierowego spotkania i rywalizacji była nowa droga startowa lotniska, goście dotarli tam specjalnym autobusem w asyście służb lotniskowych. Właśnie na płycie lotniska zaraz obok odbywającego się ruchu lotniczego obsługiwanego przez sąsiedni pas startowy, znajdowały się stoiska MINI, ekspozycje firm partnerskich, zaplecze cateringowe.

mini5_640

Właśnie tam odbywały się jazdy testowe wybranymi modelami MINI, próby czasowe, treningi jazdy w poślizgu, testy na symulatorach.

mini7_640

Kulminacją spotkania były wyścigi na dystansie 1/4 mili z wyjątkowymi przeciwnikami – startującymi Airbusem A320 i Boeingiem 737. Nowe MINI JOHN COOPER WORKS i jego kierowca okazali się zwycięzcami tej rywalizacji!

mini12_640

Aby pamięć dotycząca tego jednego z najbardziej widowiskowych wydarzeń 2015 roku trwała nieprzerwanie, wszyscy goście otrzymali drobne upominki MINI. Nagrodami były też gadżety z katalogu MINI lifestyle, produkty partnerów i weekend z MINI.

Zapraszamy na obszerną fotorelację tego, co było naszym doświadczeniem i jest doświadczeniem kierowców rodziny MINI.

Organizacja eventu i realizacja filmowa COMTV.pl! Jesteśmy z tego dumni i dziękujemy MINI Bawaria Motors za zaufanie!


 Zdjęcia powiązane z wydarzeniem:

Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net