Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Policyjnej 10 w Katowicach
Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji staje się oszczędniejszy w użytkowaniu, bardziej komfortowy dla jego mieszkańców i przyjazny dla środowiska. Dlatego Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach konsekwentnie przeprowadza inwestycje w zarządzanych przez siebie nieruchomościach. Do remontowanych budynków dołączył wielorodzinnym obiekt na południu miasta – przy ul. Policyjnej 10.
więcej...
KZGM modernizuje niemal 150-letnią kamienicę oraz inne budynki mieszkalne
Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach rozpoczął termomodernizację kolejnych budynków wielorodzinnych, znajdujących się w zarządzanych przez niego zasobach. Dzięki pracom prowadzonym w kamienicy przy ul. św. Jana 9, a także w obiektach przy Wiosny Ludów i Kosmicznej, poprawi się komfort życia mieszkańców, będzie taniej, bardziej ekologicznie i estetycznie.
więcej...
Milionowe zadłużenie wobec Katowic i możliwość odpracowania długu, z której korzystają nieliczni
Problem nierzetelnych lokatorów dotyczy każdego właściciela zasobów mieszkaniowych. Katowice nie są wyjątkiem. Długi opiewają na wysoką sumę, jednak zarówno miasto, jak i zarządzający nieruchomościami Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach wyciągają pomocną dłoń i proponują odpracowanie zaległości finansowych.
więcej...
Kamienica przy Gliwickiej 13 walczy o tytuł „Modernizacja Roku”. 1 kwietnia rusza głosowanie internautów
Kamienica przy ulicy Gliwickiej 13, znajdująca się w zasobach Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach, ubiega się o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Obok głosowania jury odbędą się także wybory internautów. Każdy z użytkowników może zagłosować raz dziennie, promując w ten sposób nie tylko inwestycję KZGM, ale również Katowice.
więcej...
Dać z siebie więcej. Pracownicy KZGM w Szopienicach remontują mieszkania własnymi siłami

By mieszkanie z puli miejskich zasobów zostało szybciej przygotowane do przekazania lokatorom, pracownicy szopienickiego oddziału Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach biorą sprawy w swoje ręce. Oszczędzając nie tylko czas, ale także pieniądze.

więcej...
"Mój przodek w ulicznej galerii"
W oknach przedwojennej kamienicy przy ul.1 maja w Katowicach pojawiły się wielkoformatowe fotografie. To efekt  projektu artystyczno-społecznego "Mój przodek w ulicznej galerii", organizowanego przez Instytucję Kultury Katowice – Miasto Ogrodów wraz z Komunalnym Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach.
więcej...
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net