Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Policyjnej 10 w Katowicach
Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji staje się oszczędniejszy w użytkowaniu, bardziej komfortowy dla jego mieszkańców i przyjazny dla środowiska. Dlatego Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach konsekwentnie przeprowadza inwestycje w zarządzanych przez siebie nieruchomościach. Do remontowanych budynków dołączył wielorodzinnym obiekt na południu miasta – przy ul. Policyjnej 10.
więcej...
Milionowe zadłużenie wobec Katowic i możliwość odpracowania długu, z której korzystają nieliczni
Problem nierzetelnych lokatorów dotyczy każdego właściciela zasobów mieszkaniowych. Katowice nie są wyjątkiem. Długi opiewają na wysoką sumę, jednak zarówno miasto, jak i zarządzający nieruchomościami Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach wyciągają pomocną dłoń i proponują odpracowanie zaległości finansowych.
więcej...
Akademiki przy Franciszkańskiej gotowe. Zakończyły się prace remontowe, ale wciąż potrzebna jest pomoc dla uchodźców
Ostatnie piętro drugiego z budynków przy ulicy Franciszkańskiej zostało oddane do użytku uchodźcom z Ukrainy. Tym samym, po trzech tygodniach od rozpoczęcia przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej prac, w akademikach Uniwersytetu Ekonomicznego udało się zorganizować miejsca dla około 400 osób. Choć napływ ludzi jest już mniejszy niż wcześniej, to wciąż potrzebna jest różnego rodzaju pomoc – od środków czystości po miejsca noclegowe.
więcej...
Kamienica przy Gliwickiej 13 walczy o tytuł „Modernizacja Roku”. 1 kwietnia rusza głosowanie internautów
Kamienica przy ulicy Gliwickiej 13, znajdująca się w zasobach Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach, ubiega się o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Obok głosowania jury odbędą się także wybory internautów. Każdy z użytkowników może zagłosować raz dziennie, promując w ten sposób nie tylko inwestycję KZGM, ale również Katowice.
więcej...
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net