Tu jesteś: Strona Główna » Kolejny sezon z Biletem do Parku Śląskiego. Płacisz o jedną trzecią mniej

Kolejny sezon z Biletem do Parku Śląskiego. Płacisz o jedną trzecią mniej

| 2016-04-23

Sezon w Parku Śląskim rozpoczęty – dlatego każdy, kto zechce odwiedzić parkowe atrakcje może po raz piaty skorzystać z Biletu do Parku Śląskiego – sezonowej wejściówki na wszystkie atrakcje.

 

 
Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa, największe i najstarsze planetarium, pełne kolorowych karuzel i urządzeń rozrywkowych wesołe miasteczko, najlepiej zlokalizowany w kraju ogród zoologiczny, park linowy z wyjątkowo trudną trasą i klimatyczna sceneria wiejskich chat sprzed stuleci w skansenie – to wszystko na jednej wejściówce. Na Bilecie do Parku Śląskiego, który można nabyć już od 15 kwietnia.
W 2016 roku po raz czwarty do obiegu trafia bilet na prawie wszystkie większe atrakcje, z których można korzystać w Parku Śląskim. Raz zakupionej wejściówki można używać od maja do września. Nabywca oszczędza sporo czasu w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 90 złotych, można zaoszczędzić 30 procent, a w przypadku biletu rodzinnego za 250 złotych – nawet 35 procent.

bilet_640

Bilet do Parku Śląskiego uprawnia do wejścia do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Planetarium Śląskiego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką”. Rabaty oferują też działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne. Bilet jest dostępny w kilku miejscach: w dyrekcji parku i skansenie, a także on-line, na stronie internetowej: sklep.parkslaski.pl. W tym roku bilety będzie też można zakupić na obu stacjach kolejki linowej.
– Przy wejściu do każdej instytucji odcinane będą konkretne kupony. Zakupiona raz wejściówka będzie ważna od początku maja do końca września – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena i funkcjonalność sprawią, że na korzystanie ze wspólnego biletu zdecydują się całe rodziny – podkreśla.
Bilet można kupić w Dyrekcji Parku Śląskiego, Skansenie na stacjach kolejki „Elka” oraz on-line pod adresem sklep.parkslaski.pl.

 Sprawdź TAGI: Chorzów , Park Śląski
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net