Tu jesteś: Strona Główna » Już 3 maja Tour Kocham Rowerek w Katowicach!

Już 3 maja Tour Kocham Rowerek w Katowicach!

| 2014-04-23

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych.Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowic Piotra Uszoka, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz. Spotykamy się 3 maja o godz. 10.00 w Dolinie 3 Stawów (przy plaży, wjazd od Alei Murckowskiej).

 

 

Katowice

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.

Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.

Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów bajkowych ulubieńców.

 

Zachęcamy całe rodziny do wykorzystania w dzień imprezy roweru jako środka transportu. Ściągnijcie aplikację endomondo, weźcie swoje rowery, włączcie liczniki i przyjedźcie na imprezę. Pochwalcie się liczbą wspólnie przejechanych kilometrów na profilu akcji

http://www.endomondo.com/event/15382222

 

Na Tour Kocham Rowerek zaprasza Bank BGŻ, który od lat popierając inicjatywy rowerowe, promuje rower jako zrównoważony środek transportu, a także zdrowy i przyjemny sposób na rekreację. Szczególną zaś uwagę poświęca najmłodszym rowerzystom i ich bezpieczeństwu
w ruchu drogowym. W tym roku Bank BGŻ przekaże wszystkim zawodnikom odblaski na rower poprawiające ich widoczność na drodze.

 

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.

Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.

 

 

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

 

 

Sponsor Główny: BANK BGŻ,

Współorganizator: Miasto Katowice

Partnerzy Główni: PALMOLIVE, AGITO.PL

Akcję Zasila: GRUPA ENERGA

Partnerzy Wspierający: Slippers, Komandor, Hotel Silesian

Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp

Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini, Teletoon, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Babyonline.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.

 

Kontakt z Biurem Prasowym Projektu:

 

PRand CommunicationsManager

Ewelina Skweres

ewelina.skweres@allingroup.com.plź
ródło: www.wyscigirowerkowe.pl

 Sprawdź TAGI: Katowice , sport
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2018 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net