CLEAREX POKONUJE REKORD 3:1
Tu jesteś: Strona Główna » Clearex pokonuje Rekord 3:1

Clearex pokonuje Rekord 3:1

| 2014-03-22
Mirosław Miozga, Tomasz Rabczak i Mariusz Seget wpisali się na listę strzelców Clearexu w piątkowym meczu 18. kolejki Futsal Ekstraklasy. Bramkę dla gości w tym spotkaniu zdobył Rafał Franz.
Od początku spotkania było widać, że obu zespołom zależy na wygranej. Szybka gra mogła się podobać. Sytuacji podbramkowych więcej w pierwszej połowie miał CLEAREX, zabrakło im jednak skutecznego wykończenia, ostatniego podania, dobrego strzału. Chorzowianom mogli dać prowadzenie Michał Tkacz i Daniel Wojtyna, ale nie zdołali z bliska pokonać bielskiego bramkarza. Kilka interwencji zaliczył też Damian Purolczak, raz pomógł mu słupek.
Zdecydowanie ciekawsza okazała się druga część meczu. Zaczęła się od dwóch świetnych okazji Mirosława Miozgi i to w jednej akcji. Od tego momentu rozpoczęła się futsalowa wymiana ciosów.
Niestety to CLEAREX pierwszy dał się trafić i w 26 minucie było 0:1. Strata gola podziałała mobilizująco. Chorzowski zespół zaatakował i w 29 minucie Miozga huknął z daleka pod poprzeczkę tak, że bramkarz Rekordu zobaczył piłkę dopiero wtedy, gdy wyjmował ją z siatki.  Kapitan CLEAREXU miał również udział przy kolejnym trafieniu. Podał do Tomasza Rabczaka, a ten stojąc tyłem do bramki rywala leciutko dał prowadzenie swojej drużynie.
Bielszczanie nie mieli nic do stracenia. Wycofali po chwili bramkarza i ruszyli do przodu. Damian Purolczak bronił pewnie, a Mariusz Seget spokojnie i dokładnie przymierzył do pustej bramki gości.
I było po wszystkim - 3:1.

źródło: Clearex Chorzów