Chorzowskie akrobacje na medal!
Tu jesteś: Strona Główna » Chorzowskie akrobacje na medal!

| 2015-04-24
Zawodnicy Sokolni przywieźli do Chorzowa kolejne medale. 18 kwietnia  akrobaci z Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sokolnia Chorzów wzięli udział  w II Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki , Trampoliny i Ścieżki Wawel w Krakowie.

sokolnia_640_01

Seniorki Marta Śrutwa , Magda Rajtor i Oliwia Hałupka okazały się bezkonkurencyjne i wróciły do Chorzowa ze złotem. Trójka Juniorek Daria Szulc, Adrianna Naczyńska i Natalia Feja po zaciętym pojedynku wywalczyły srebrny medal, ustępując jedynie trójce z Ukrainy. W konkurencji dwójek mieszanych kategorii Junior na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka Sokolni Kinga Lewicka z partnerem Łukaszem Wojtaszczykiem, a trzecie miejsc zajęła dwójka: Agata Jęczmyk i Daniel Wichary. Sukcesem zakończył się także występ dwójki mieszanej kategorii wiekowej 11-16 Juli Kraj i Jakuba Miśta, którzy pokonali dziewięć dwójek i zdobyli złoto w swojej konkurencji. Dwójka żeńska kategorii wiekowej 11-16 Marta Stopińska i Maja Posmyk zdobyły srebro przegrywając jedynie z  dwójką dziewcząt  z Niemiec. Pozostała para:  Emilia Plewnia i Sandra Ostrowska zajęła 4 miejsce, a Julia Adamczyk i Wiktoria Mazur - 6. W konkurencji trójek dziewcząt debiutujące w tej kategorii Wiktoria Naczyńska , Wiktoria Wołczańska i Emilia Urbańska zajęły 3 miejsce.

krakw_2_640

Gratulujemy zawodnikom i ich trenerom!

Chorzowianie już wkrótce będą mogli zobaczyć swoich mistrzów „na żywo”. Od 23 do 24 maja na terenie hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, przy ul. Dąbrowskiego odbywać będą się Mistrzostwa Polski Seniorów.

źródło: UM Chorzów