1-liga - artykuły
Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
GKS Katowice 1:2 Puszcza Niepołomice
GKS Katowice w 3 kolejce Nice 1. Ligi przegrał z Puszczą Niepołomice 1:2. Dla gości strzelał Orłowski i Ryndak, a jedyne trafienie dla drużyny z Bukowej zaliczył Grzegorz Goncerz w pierwszej połowie spotkania. więcej...
Zagłębie Sosnowiec i Czarni Sosnowiec przed startem nowego sezonu
W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczynającym się sezonem, Zagłębie wygrało u siebie z II-ligowym GKS-em 1962 Jastrzębie 2:0. W przerwie meczu na murawie Stadionu Ludowego zaprezentowały się piłkarki z Czarnych Sosnowiec, które ostatni sezon zakończyły na 4. miejscu w Ekstralidze kobiet. więcej...

GKS Katowice - Drutex Bytovia Bytów 0-2
GKS Katowice przegrał u siebie z Bytovią 0-2. Obie bramki dla gości strzelił Janusz Surdykowski.
więcej...
Arka wygrywa w Katowicach
GKS Katowice przegrał z Arką Gdynia 0-2 po bramkach Marcusa da Silvy i Pawła Abbotta.
więcej...
GKS Katowice wraca do gry
Meczem z Arką Gdynia GKS Katowice zainauguruje tegoroczne rozgrywki ligowe. Podczas konferencji prasowej trener, menedżer oraz kapitan drużyny podsumowali okres przygotowawczy.
więcej...
GKS Katowice wygrał z Dolcanem Ząbki 2-0
GKS Katowice wygrał z Dolcanem Ząbki 2-0 po dwóch bramkach Grzegorza Goncerza.
więcej...
Gieksa znów z kompletem punktów
Gieksa po raz drugi z rzędu zdobywa komplet punktów. Katowiczanie wygrali z Olimpią Grudziądz 3-1.
więcej...
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2-1
Drużyna GKS-u Katowice pokonała Stomil Olsztyn 2-1. W 20 minucie dla gospodarzy strzelił niezawodny Goncerz. Niespełna kwadrans przed końcem spotkania wyrównał Szymonowicz.  Kiedy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami w ostatniej akcji meczu zwycięską bramkę dla Gieksy zdobył Dariusz Zapotoczny.